Show Bizz

Pas ndërrimit të vendbanimit, Stresi ka një mesazh për të gjithë kritikuesit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Stresi është zhvendosur në Prishtinë për një kohë të pacaktuar.

Stresi para disa ditësh përmes një postimi që kishte bërë në Instagram ka njoftuar se është zhvendosur nga Tirana në Prishtinë për një periudhë të pacaktuar kohore, shkruan lajmi.net.

Pas këtij lajmi disa persona filluan ta ‘sulmojnë’ reperin për lëshimin e Shqipërisë.

Tani Arkimedi (Stresi) ndau edhe një mesazh me të cilin tregon se ndërrimi i vendbanimit është vetëm për shkaqe muzikore dhe sigurisht se pas përfundimit të punimeve do kthehet përsëri në Shqipëri.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto