Show Bizz

Pas ndarjes, Lediana dhe Mevlani vazhdojnë të thumbojnë njëri-tjetrin

Ani pse dolën çift nga “Përputhen”, Lediana Prenga dhe Mevlan Shaba kanë ndarë rrugët.

 

Mevlani deklaroi se tashmë ka shkëputur çdo kontakt me Ledianën dhe se kjo e fundit e bllokoi në të gjitha rrjetet sociale.

Në postimin e fundit, Lediana i dërgon mesazh Mevlanit duke shkruar “Me mire mu zene me ty, sesa me u puth me dikond tjeter”.

Nuk dihet nëse pas këtij postimi fshihet një tjetër e vërtetë, por Mevlani i dërgoi mesazh përmes një kënge.

Ai postoi video nga vetura, ku po dëgjonte këngën e Dafina Zeqirit “A je pendu”, e që supozohet se ia dedikonte atë pjesë të vargjeve që po e dëgjonte, asaj.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Çfarë i bëri Xheri Blerona Zeqirit kur ajo shkoj për herë të parë në “RTV 21”

Show Bizz

Blerona Zeqiri tregon se si u shndërrua në një nga femrat më të bukura kosovare

Show Bizz

Moderatoret e njohura shqiptare përplasen mes vete pas intervistës

Show BizzSport

Modelja e njohur shqiptare shikon nga afër ndeshjen Itali-Turqi, sjell pamje nga ‘Olimpico’