Show Bizz

Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga biznesmeni Syla?

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla për një kohë të gjatë kanë qenë kryefjala e medieve rozë.

Gjithë vëmendja u kthye nga ata kur u martuan në ishullin Maldive.

Krahas kësaj, dyshja kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale ku kanë ndarë me ndjekësit imazhe të ndryshme në krahët e njëri-tjetrit.

Mjaftoi kjo që të aludohet se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. /gazetametro.net

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Fifi me gjendje të keqe shëndetësore brenda shtëpisë së madhe të BB VIP

Show Bizz

Atdheu dhe Antonela bëhen bashkë

LajmeShow Bizz

Duda Balje me set të ri fotografik, me fustanin e ngushtë dhe të gjatë thekson format trupore

LajmeShow Bizz

Me t’u kthyer në Kosovë, Morena Taraku ndalohet nga Policia e Kosovës