Show Bizz

Pas koncertit me pesë të vdekur, Dhurata Dora humb personin e shtrenjtë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dy ditë më parë ndodhi një tragjedi në një koncert në Algjeri, ku performuan Soolking dhe këngëtarja shqiptare Dhurata Dora.

Gjatë koncertit, skena është shembur. Pesë persona kanë gjetur vdekjen dhe shumë të tjerë janë lënduar. Dhurata shprehu dhimbjen për ngjarjen që ndodhi me një postim në Instagram.

“Faleminderit Algjeria që më mirëpritët aq ngrohtë. Ju dua. Por, lajmet e trishta më kanë shkatërruar. Prehuni në paqe”, shkruante Dhurata.

Por një tjetër lajm i hidhur ka mbërritur për këngëtaren pasi sot është ndarë nga jeta gjyshja e saj.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dhurata përmes një foto në Instagram me mbishkrimin: “U prefsh në paqe nana. Të dua”. Ngushëllime familjes.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto