Lajme

Pas humbjes së LDK-së, lajmërohet Driton Selmanaj

Ish-kandidati për deputet të LDK-së, Driton Selmanaj ka reaguar për herë të parë pas humbjes së subjektit të tij politik në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Selmanaj ka bërë një lajmërim modest duke ndërruar fotografinë e tij në Facebook. Rrjedhimisht ka hequr fotografinë në të cilën kishte edhe sloganin e LDK-së.

E ndonjë fjalë për humbjen e subjektit politik të cilit Selmanaj i takon, ky i fundit nuk e ka bërë.

Ndryshe, LDK pësoi fiasko në zgjedhjet e 14 shkurtit, duke marrë jo më shumë se 103 mijë vota dhe duke u pozicionuar në vendin e tretë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me Covid 19

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid 19

Lajme

Vdes 20 vjeçarja e lënduar në shpërthimin e Ferizajt

Lajme

Një person digjet brenda shtëpisë në Prishtinë