Sport

Pas Ferizajt edhe një tjetër skuadër e madhe shqiptare nuk paguan lojtarët, as ata nuk dalin në stërvitje

Plas te Kukësi para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore për shkak të problemit të pagave, përcjellë Gazeta Olle.

Prej javësh situata te verilindorët “zien”, madje së fundmi ka pasur edhe largime nga skuadra, pikërisht mbrojtësi kosovar, Sadik Vitija.

Situata nuk është aspak e mirë, por mbetet për t’u parë tashmë reagimi i drejtuesve të klubit. “Panorama Sport” mëson se lojtarët kanë pritur prej ditësh të shlyhen, por pavarësisht premtimeve, një gjë e tillë nuk ka ndodhur.

Postime të ngjajshme
Sport

Kuzhinieri i famshëm turk nderon në mënyrë të veçantë Diego Maradonën

Sport

Hera e fundit e Maradonës në La Bombonera si kundërshtar i Bocas – u prit si mbret dhe nuk i përmbajti lotët

Sport

“A je i çmendur?!”, De Biazi zbulon bisedën e veçantë me Dukën për aktivizimin e Hysajt

Sport

Njihuni me futbollistin shqiptar i cili u përball dy herë me legjendën Diego Maradona