Show Bizz

Pas daljes, Graniti takon ‘dashurinë e tij të madhe’

Granit Cana mbrëmë përfundoi aventurën e tij në “Big Brother VIP”, pesë javë pasi e nisi.

Në një rrugëtim me shumë ngjarje por edhe drama, ai u shpreh i lumtur që është jashtë.

Dhe gjejeni pak kush është një prej pesonave të parë që ka takuar?

“Dashuria” e tij, mbesa Ella!

Graniti është shfaqur me të në fotografinë e parë pas daljes.

Dajë e mbesë duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Related posts
Show Bizz

Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *