Lajme

Pas akuzave për sulm fizik, flet Anita Haradinaj për incidentin me qytetaren

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Qytetarja nga Prishtina, Majlinda Haziraj, gjatë ditës së sotme ka rrëfyer se si Anita, gruaja e kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt e ka sulmuar gjersa ishin në një ndejë në klub nate.Menjëherë pas kësaj ka reaguar edhe vetë Anita Mucaj-Haradinaj në postimin e Hazirajt.
Haradinaj i thotë se e kishte parë duke u rrëzuar, por që askush nuk e sulmoi dhe se vetë ishte rrëzuar. Ajo po ashtu i kërkoi falje Hazirajt për atë që i kishte ndodhur.

Në fund, Haradinaj shton se vajza në fjalë po kërkon vëmendje duke lakuar emrin e saj. /Gazetaprishtina

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat