Lajme

Parashikimi i motit për nesër dhe tre ditët e ardhshme

Mot i qëndrueshëm, me diell e vransira në fillim të javës. Të enjten mundësi për reshje të dobëta shiu.

16.11 – Paradite më shumë vransira, e pasdite dhe në mbrëmje me kthjellime.

17.11 – Kryesisht me diell, e vransira kalimtare më vonë.

18.11 – Kryesisht me vransira. Pasdite dhe në mbrëmje mundësi për reshje të dobëta lokale shiu.

19.11 – Kryesisht me vransira, pa të reshura, e gjatë ditës intervale me diell.

Temperaturat minimale luhaten nga 0C deri 4C, e maksimalet në një rënie graduale e luhaten ndërmjet 10C e 13C.

Ditëve të para do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja e juglindja 4-10m/s.
Shtypja atmosferike mbetet në vlera të rritura mbi normale.

Related posts
Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Lajme

Kjo është bomba 907 kg që u gjet sonte në Merdare

Lajme

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen “llom” mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *