Lajme

Parashikimi i motit për nesër dhe tre ditët e ardhshme

Mot i qëndrueshëm deri në fundjavë, me vransira e diell.

12.11 – Pas mëngjesit me mjegull përgjatë ultësirave, ditën kryesisht me vransira dhe intervale më të gjata me diell.

13.11 – Kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave mundësi për mjegull.

14.11 – Vransira e diell. Pasdite mundësi për riga lokale shiu në perëndim të vendit.

15.11 – Kryesisht vranët, me mundësi për reshje të dobëta shiu në mëngjes.

Temperaturat minimale në rënie edhe deri në 0C. Maksimalet pa ndryshime deri të dielen, ndërmjet 11C e 13C, e të hënën zbresin në 10C.

Era do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga juglindja 2-6m/s, e të hënën nga verilindja.

Shtypja atmosferike me tendencë të rënies, mirëpo mbetet mbi vlera normale.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia