Lajme

Parashikimi i motit për nesër dhe të premten

Të enjten dhe të premten e kësaj jave parashikohet të kemi mot të butë por me vranësira dhe me mundësi për mjegull.

Sipas Prishtina Weather paraditja e kësaj të enjte parashihet të jetë kryesisht me vranësira. Ditën vranësirat shpërndahen e do të ketë edhe intervale më të gjata me diell.

Temperaturat minimale do të shënojnë 6 gradë e ato maksimale pritet të arrijnë deri në 13 gradë.

Ndërkohë të premten pritet të kemi mot kryesisht me diell. Në mëngjes mund të ketë edhe ngricë, e ultësirave mundësi për mjegull.

Temperaturat minimale do të jenë 1 gradë derisa maksimalet 13 gradë celsius.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia