Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Mot i qëndrueshëm, me diell e vranësira në fillim të javës.

Fuqizimi i erës ditëve të para të javës mund të zbusë pak situatën e përkeqësuar me cilësinë e ajrit, pasi që indeksi i cilësisë së ajrit pasditen e së hënës dhe të martën, do të jetë edhe në vlera mesatare apo edhe të pranueshme.

Sipas Prishtina Weather këtë të martë do të kemi mot paradite me shumë vranësira e pasdite dhe në mbrëmje me kthjellime.

Temperaturat minimale do të shënojnë 3 gradë Celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 13 gradë.

Related posts
Lajme

Sallahu tregon pse nuk u takua me Hashim Thaçin e Kadri Veselin gjatë vizitës në Hagë

Lajme

A do të lehtësohen masat për festat e fundvitit?

LajmeShow Bizz

Pak orë pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjetet sociale

Lajme

Parashikimi i motit për këtë të mërkurë dhe të enjte, temperaturat zbresin nën zero

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *