Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Dita e nesërme prite të nis me mot të ftohtë dhe vranësira, vende-vende edhe mundësi për riga shiu.

Prishtina Weather ka njoftuar se në pjesën e dytë të javës kthjellime me mëngjese mjaft të ftohta.

21.09 – Më ftohtë, kryesisht me vransira. Vende-vende mundësi për riga shiu.

22.09 – Ftohtë, kryesisht me vransira, me mundësi për riga lokale shiu.

23.09 – Pas mëngjesit më të ftohtë, ditën kryesisht me diell.

24.09 – Kryesisht me diell.

Temperaturat minimale luhaten nga 9C deri 13C, të enjten e të premten mund të zbresin edhe deri në 5C e 6C. Maksimalet të hënën në rritje deri në 25C, e deri ditën e mërkurë zbresin në 17C.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati