Lajme

Parashikimi i motit për këtë të mërkurë dhe të enjte, temperaturat zbresin nën zero

Dita e mërkurë e kësaj jave parashikohet të jetë e ftohtë dhe me ngrica në mëngjes. Gjatë ditës pritet të jetë kryesisht kthjellët.

Ndërkohë, po sipas Prishtina Weather, ftohtë do të jetë edhe të enjten. Pas mëngjesit me ngrica, ditën vranësirat shtohen, e vonë në mbrëmje priten edhe reshje shiu.

Temperaturat maksimale do të jenë 1C dhe do të shkojnë deri në 6C të enjten.

Ndërkohë temperaturat minimale do pritet të jenë -5 deri në -6 gradë celsius.

Related posts
Lajme

Fronti i ftohtë ajror po depërton në Kosovë, sjellë reshje bore e shiu

LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Lajme

Kjo është mosha e katër personave që humbën jetën nga COVID-19

Leave a Reply

Your email address will not be published.