Lajme

Parashikimi i motit për katër ditët e ardhshme

Mot i qëndrueshëm deri në fundjavë, me vransira e diell.

11.11 – Vransira kalimtare, kryesisht të shtresave të larta, me intervale më të gjata me diell. Në ultësira orëve të mëngjesit mundësi për mjegull.
12.11 – Pas mëngjesit me mjegull përgjatë ultësirave, ditën kryesisht me vransira dhe intervale më të gjata me diell.

13.11 – Kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave mundësi për mjegull.

14.11 – Vransira e diell. Pasdite mundësi për riga lokale shiu në perëndim të vendit.

15.11 – Kryesisht vranët, me mundësi për reshje të dobëta shiu në mëngjes.

Temperaturat minimale në rënie edhe deri në 0C. Maksimalet pa ndryshime deri të dielen, ndërmjet 11C e 13C, e të hënën zbresin në 10C.
Era do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga juglindja 2-6m/s, e të hënën nga verilindja.

Shtypja atmosferike me tendencë të rënies, mirëpo mbetet mbi vlera normale.

Related posts
Lajme

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen “llom” mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Lajme

Kjo është gruaja më e kërkuar në Evropë

Lajme

Kush është njeriu i afërt i Abdixhikut që do të bëhet zëvendës i Ramës?

Lajme

Rrëfimi prekës i mikut për shokun që iu vetëvra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *