Lajme

Para një jave vdiqën nëna dhe vëllau i dëshmorit Imer Alushani: Sot edhe vëllau i madh

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Miradie e Luan Alushani janë nëna e vëllau i dëshmorit Imer Alushanit, i cili vdiq në luftë, e të cilët vdiqën javën e kaluar në të njëjtën ditë, ndërsa sot ka vdekur edhe vëllau i madh i dëshmorit Rama, shkruan Gazeta Metro.

Më 2 janar, në orët e hershme të mëngjesit ka vdekur nga një sulm në zemër nëna dhe vëllai i dëshmorit Imer Alushani nga fshati Komoran i komunës së Drenasit.

Lajmin e kishite bërë nëpërmjet rrjetit social, njëri nga familjarët e dëshmorit.
“Me pikëllim të thellë iu njoftoj se sot në orët e hershme të mëngjesit ndërroi jetë nga një sulëm në zemër Miradia, së bashku me djalin Luan Alushani. Nëna dhe vëllai i dëshmorit Imer Alushani”.

Sipas informatave, Luani ka vdekur posa ka kuptuar për vdekjen e nënës, ndërsa sot ka vdekur edhe djali i madh i Miradijes, Rama ku shkaqet e vdekjes nuk dihen akoma./gazetametro.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet