LajmeShow Bizz

‘Para dhe pas’, Vedat Bajrami ironizon me vaksinat

Humoristi i njohur ka publikuar një imazh me mikun dhe kolegun e tij, Osmanin.

Në storie në Instagram ka publikuar fotografinë teksa ka paraqitur ndryshimin para dhe pas marrjes së vaksinës anti-Covid, shkruan Reporteri.net.

 

Si shumë situata tjera edhe këtë ai e ka marrë me humor derisa ka publikuar fotografinë se pas marrjes së vaksinës kanë ndryshuar duke u shndërruar në femra.

‘Para dhe pas vaksinimit, na lujtet’, ka shkruar Vedat Bajrami në fotografi.

Ndryshe, në Kosovë ende po vazhdon vaksinimi i personave të moshuar.

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për rastin e dhunës seksuale ndaj nxënëses në klasën e parë

Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”