Lajme

Papa i bën ‘like’ fotos së modeles braziliane me të brendshme

Në të gjitha mediat e huaja së fundmi ka bërë një bujë të madhe lajmi ku Papa Françesku i ka bërë “like” në Instagram një modeleje braziliane.

Ajo në foton e publikuar është shfaqur mjaft provokuese si një vajze shkolle.

Modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, krahas fotos provokuese ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.

“Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan ajo.

Postime të ngjajshme
Lajme

Nga shtatë fjalë, kandidati për doktoratë, Flakron Shala, një e shkruan mirë në koment

Lajme

Kaq është gjoba për moskarantinim në Zvicër

Lajme

Nëse nuk i nuhasni këto dy aroma, mund të keni koronavirus

Lajme

Sot do të nis faza e dytë e prokurimit për ndërtimin e tri shkollave