Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Milani ka shënuar golin e epërsisë 1:0 kundër Liverpoolit në ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

Fikayo Tomori është autor i golit të avantazhit për “Rossonerët” në minutën e 29-të të takimit.

Ndryshe, kjo përballje është në kuadër të Grupit B në Ligën e Kampionëve.

PAMJET

Related posts
Sport

Distria Krasniqi mëson kundërshtaren për finale – kjo është koha dhe mënyra si mund ta ndiqni finalen

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Sport

Me dy gola të shënuar mbyllet ndeshja miqësore Llapi – Neftchy

Sport

Distria Krasniqi në gjysmëfinale

Leave a Reply

Your email address will not be published.