Lajme

Pamje të reja në Prishtinë: Ndihma të plagosurit, armët që u përdorën…! (+18)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Indeksonline ka siguruar disa pamje të reja të krimit që ndodhi pasditen e sotme në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Në video shihen të plagosurit dhe armët që u përdorën (kallashnikov AK-47 dhe pistolet).

I gjithë ky konflikt ndërmejt dy familjeve nga kryeqytetit, Rafuna dhe Mehmeti, erdhi si pasoje e një vije kadastrale.

Pamjet më poshtë:

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat