Sport

Pamje të mrekullushme nga fusha ndihmëse e ish-skuadrës së Superligës

Fusha ndihmëse pranë stadiumit “18 Qershorit” të klubit të Dukagjinit, është në fazën përfundimtare.

Nga pamjet e fundit të publikuar nga vetë klubi i Dukagjinit, shihet se është gati për tu shkelur nga futbollistët e Klinës, shkruan Gazetasheshi.com

“Pamje nga fusha ndihmëse e cila është ne fazën përfundimtare të saj.

E siç shihet edhe ne foto afër saj është stadiumi klubit Dukagiini “18 Qershori” i cili nga tani do të merrë frymë lirshëm.

Futbolli ne qytetin tonë duhet përkrahur dhe ndihmuar nga të gjithë, duke filluar nga grupmoshat e reja e deri tek ekipa seniorëve.

Klubi Dukagjini përfaqëson me së miri ngjyrat dhe vendin tonë”, shkruan klubi.

Më poshtë fotot e bëra nga Elvis Përlleshi:

Postime të ngjajshme
Sport

Batatina beson që fitorja ndaj Drenicës sot ishte pika e kthesës për Llapin

Sport

Trajneri i Borussias kërcënon Interin

Sport

Futbollisti i Ballkanit shumë afër rikthimit në fushat e blerta

Sport

Ja kur luhet ndeshja e mbetur Drita – Llapi