Lajme

Pamje: Rrufe e erëra të furishme në Kllokot

Cikloni i fuqishëm evropian i cili shkaktojë përmbytje katastrofike në Evropë tani po i afrohet rajonit tonë duke shkaktuar destabilizim të fuqishëm të motit.

Shi dhe shkarkime rrufesh kanë kapluar komunën e Kllokotit.

MeteoBallkan ka publikuar një video nga momenti i shkarkimeve të rrufeve. Në këto pamjet shihet se si bie shumë shi dhe fryen erë e madhe.

https://www.facebook.com/396109264059598/videos/873226633594186

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet

Lajme

Paralajmërohet rreziku për zjarre në 10 qytetet e Shqipërisë

Lajme

Pamje si helikopteri ndihmon në shuarjen e zjarrit që kaploi malet në Rugovë