Lajme

Pamje: Rrokulliset një veturë në fshatin Dollc, policia arrin në vendin e ngjarjes

Në fshatin Dollc të Klinës ka ndodhur një aksident trafiku.

Si pasojë e këtij aksidenti, një veturë është rrokullisur, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur njësitet e policisë.

Gazeta ka kontaktuar policinë për më shumë informacione rreth këtij aksidenti, ndërsa detajet do i bëjë të ditura në vazhdim.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar