Lajme

Pamje nga vendi i ngjarjes në Prishtinë ku mbeti 1 i vrarë dhe 3 të plagosur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pasditen e sotme pati të shtëna në lagjen Mati 1 në Prishtinë, ku dyshohet për të vdekur.

Këto të shtëna erdhën si pasojë e një problemi pronësorë mes dy familjeve, Rafuna dhe Mehmeti.

BlicMedia do të vazhdoj të ju mbaj të informuar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat