Lajme

Pamje nga shpërthimi i fuqishëm i filiales së bankës në Prishtinë

Disa persona të maskuar kanë arritur që të grabisin fililalen duke përdorur mjet shpërthyes, eksploziv.

Banorët në këtë pjesë kanë thënë se janë trondur nga shpërthimi pasi është dëgjuar në banesat e tyre.

Ja disa pamje nga ky shpërthim i fuqishëm ku të dyshuarit arritën të demolojnë filialën.

Momentalisht, policia po vazhdon të qëndroj në vend ngjarje dhe është duke kryer ekzaminimet e duhura lidhur me rastin.

https://www.facebook.com/watch/IndeksonlineOfficial/

Postime të ngjajshme
Lajme

Befason Ramush Haradinaj: Nëse bëhem President, ky do të jetë kryetar i AAK-së

Lajme

Molliqaj tregon për raportet e tij me Kurtin

Lajme

A do të jetë Uran Ismaili kandidat i PDK’së për Prishtinë?

Lajme

Selmanaj i dërgon “selam” Osmanit