Sport

Pamje nga hoteli super luksoz ku është akomoduar Komëbtarja e Kosovës në Katar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Me 12 janar, Kosova do të luajë me Suedinë në ndeshjen miqësore që do të zhvillohet në Katar.

Trajneri Bernard Challandes, shumicën e lojtarëve i ka ftuar nga Superliga e Kosovës. “Dardanët” kanë arritur tashmë në Doha dhe janë akomoduar në Hotel “The Westin”.

Hoteli gjendet në kryeqytetin e Katarit dhe është me pesë yje.

Një natë në këtë resort të madh kushton nga 150 dollarë deri në 3000 sipas hulumtimeve në “Booking.com”.

Më poshtë disa fotografi të resortit “The Westin” ku po qëndron Kombëtarja e Kosovës.
      

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv