Lajme

Pamje nga breshëri i përmasave të mëdha që ra në Pejë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Peja është goditur nga stuhi të mëdha në orët e pasdites.

Më herët u raportua se rrugët e këtij qyteti janë përmbytur nga rreshjet e mëdha të shiut ndërsa tani breshëri ka mbuluar fare rrugët e këtij qyteti si dhe rrethinës së tij.

Këto foto janë dërgaru në redaksinë tonë ku shihet madhësia e kokrizave që kanë rënë mbi ëktë qytet.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat