Lajme

Pamje nga aksidenti në Klinë ku vdiq një person

Një person ka vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mbrëmje në hyrje të Klinës ku ishin të përfshirë një autobus dhe dy vetura.

Po ashtu nga ky aksident janë të lënduar edhe dy persona të tjerë.

Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi.

Gashi tha se detaje të tjera lidhur me rastin do të bëhet të ditura më vonë.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë realizuar pamje nga vendi i ngjarjes.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati