.
LajmeShow Bizz

PAMJE/ Ndizet atmosfera në dasmen e Robin Krasniqit, këngëtari mbulohet me para

Ditëve të fundit në mediat rozë vëmendje kishte dasma e boksierit Robin Krasniqi.

Shumë fytyra publike, familjarë dhe miq të Robinit ishin pjesë në dasmë, shkruan lajmi.net.

Ndërsa ekipi i emisionit “Mirage”, ishte pjesë e dasmës ku solli pamje të shumta.

Ajo çka ra në sy në këtë dasmë ishte edhe mbulimi me para i këngëtareve dhe çiftit.

Për ta kuptuar këtë shikoni videon:

Related posts
Lajme

Vehbi Kajtazi: Gucati e Haradinaj e kanë merituar dënimin

Lajme

Ky është 18-vjeçari që vodhi ‘Mercedes G Class’ në Istog, pronari e ndoqi derisa e kapi

Lajme

Pse Millo Gjukanoviq nuk e vizitoi kurrë Kosovën? Ja përgjigjia e tij

Lajme

Leonora Jakupi pas dënimit të Gucatit e Haradinajt: Ju që e votuat Gjykatën Speciale ju thaftë dora