Sport

Pamje kur Granit Xhaka bashkohet me vajzën pas Evropianit

Për më shumë se gjashtë javësh, babai Granit Xhaka ishte larg familjes i angazhuar në ndeshjet e tij në kampionatin evropian.

Por, Zvicra nuk arriti të kualifikohej për më tej, dhe tani ai është rikthyer afër familjes së tij.

Ribashkimi i tyre ishte shumë emocionues, dhe disa pamje ishte bashkëshortja e tij Leonita që ndau në rrjete sociale.

Në videon e publikuar në Instagram, Xhaka shihet duke u takuar me vajzën e tij të madhe pas 6 javësh.

Postime të ngjajshme
Sport

Gjilani në bisedime të avancuara me futbollistin e njohur, pritet vetëm edhe firma

Sport

Drita shpërthen ‘bombën’, zyrtarizon transferimin e radhes

Sport

Munishi e uron emërimin e Begollit si trajneri i Vëllaznimit

Sport

Ja në sa ora do të parakalojnë në sheshin “Nënta Tereza” xhudistet kosovare