Blic PlusLajme

Pamje kur ariu hap derën e veturës dhe hyn brenda

Kamera e sigurisë e një pronari të shtëpisë në New Hampshire, regjistroi momentin kur një ari iu afrua veturës së parkuar në rrugë, hapi derën dhe hyri brenda.

Pamet tregojnë që ariu hap derën e makinës për të kërkuar ushqim.

Departamenti i Policisë Thornton tha se ka pasur raportime të shumta në ditët e fundit për një ari që hap dyert e makinave të parkuara dhe rrëmon brenda për ushqim dhe plehra.

“Ju lutemi mos harroni të hiqni sendet ushqimore nga automjetet tuaja dhe mos i lini çantat tuaja të plehrave jashtë ose në bagazh”, tha departamenti në një postim në Facebook.

https://video.gjirafa.com/pamje-kur-ariu-hap-deren-e-vetures-dhe-hyn-brenda-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

Parashikimi i motit për ditën e diel

Lajme

Përveç temperaturave të larta, Kosova në këto ditë do të zhytet edhe me pluhurin saharian

Lajme

Infektologu kosovar tregon se pse po infektohen të vaksinuarit kundër COVID-19

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur