Sport

Pamje fantastike në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka filluar ndeshja ndërmjet kombëtares së Kosovës dhe asaj së Çekisë.

Kombëtarja Dardane testin e radhës e luan para tifozëve, kundër kombëtares me shumë përvojë, asaj çeke.

Para fillimit të këtij takimi, edhe tifozët e Kosovës kanë dhuruar një pamje mjaft të bukur në stadium, gjatë intonimit të hymnit.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell disa fotografi me pamjet nga tribunat.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv