Lajme

Pamje: Dyshohet për mjet shpërthyes në Pejë

Policia e ka rrethuar hapësirën afër degës së TEB – Bankës, në rrugën ‘Mbretëresha Teutë’ në Pejë, ku po dyshohet për një mjet shpërthyes.

Lajmin për këtë ngjarje e konfirmuar togeri Fadil Gashi – zëdhënës i Policisë Rajonale të Pejës.

“Në rrugën ‘Mbretëresha Teutë’, në afërsi të Bankës TEB, në një parking policia është njoftuar për një çantë të dyshimtë. E njëjta është tërhequr nga njësitë profesionale të deminimit. Tani po zhvillohen hetime dhe policia është në vendngjarje”, tha Gashi për “Radio 1”.

Postime të ngjajshme
Lajme

Bie bora e parë në Kosovë

Lajme

Shaqir Totaj i PDK-së tregon pse i hyri garës për kryetar të Prizrenit

Lajme

Shpend Ahmeti dërgon një mesazh gjatë transmetimit direkt për Bedri Hamzën

Lajme

Vitia e Zemaj përplasen për menaxhimin e pandemisë