Sport

Pamje dramatike nga sulmi i autobusit të Real Madridit nga tifozët e Liverpoolit

Autobusi që po dërgonte lojtarët e Real Madridit në “Anfield” u sulmua nga tifozët e Liverpoolit.

Në pamjet e publikuara, shihen sulmet me gurë, por edhe me gjësende të tjera, shkruan Gazeta Olle.

Pas goditjeve me gur, një xham i autobusit ishte thyer, mirëpo kjo nuk ndikoi aspak tek lojtarët madrilen, të cilët u kualifikuan në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Mbretërit edhe në gjysmëfinale do të takohen me një ekip anglez, bëhet fjalë për Chelsean, të cilët eleminuan Porton në çerekfinale.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita i dërgon urime Malishevës dhe Ulpianës

Sport

Kjo do të jetë përballja e zjarrtë e “Play-off”-it për inkuadrim në Superligë

Sport

Këto dy skuadra bien nga Liga e Parë

Sport

Liga e Parë: Këto dy skuadra përmbyllin sezonin fantastik me inkuadrim në Superligë, ndërsa këto janë dy skuadrat që bien