Show Bizz

Pamja trishtuese e Sarës së ‘Për’puthen’, fansat dëshpërohen nga ajo

Sara Malaj është njëra nga ish konkurrentët e programit ‘Për’puthen’, e cila për një kohë të shkurtër arriti të bëj bujë të madhe.

Ajo nga programi doli si çift me Atdheun, duke vazhduar njohjen jashtë.

 

Në secilën puntatë ajo u kujdes të shfaqet e grimosur dhe e kururar deri në detajin e fundit.

Por bukuria e saj duket se varet shumë nga grimi.

Në disa imazhe të publikuara së fundmi ajo pozoj në bikine duke u shfaqur natyrale.

Kjo pamje trishtoj ndjekësit duke i lenë komente nga më të ndryshmet.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

Show Bizz

Këngëtarja e famshme nxjerr fotografi nga dasma e saj më 1992

LajmeShow Bizz

E ndaluan të ankorojë jahtin në Ulqin, revoltohet Emina Cunmulaj, ka një thirrje për shqiptarët

Show Bizz

E pëson keq Ardian Bujupi, i përmbyset vetura super luksoze nga uji