Show Bizz

Pamela Anderson befason në moshë 52 vjeçare: Shfaqet më provokuese se kurrë

Ish-modelja e Playboy, Pamela Anderson është konsideruar gjithmonë një simbol seksi dhe një grua që pushton burrat në pamje të parë, transmeton Gazeta Metro.

Asgjë nuk ka ndryshuar ende sepse ajo edhe pse është në dekadën e saj të gjashtë dhe ka 52 vjet është duke e mbajtur në formë trupin e saj bombastik dhe duket ende provokuese.

Pamela ndau një fotografi me fansat në profilin e saj në Instagram dhe me siguri se ajo u bë sërisht e komentuar në mediat rozë.

“Gjithmonë në dashuri. Gjithmonë një zemër e thyer (në të njëjtën kohë). Melankolia e lumtur-e trishtuar ”- ka shkruar Pamela krahas fotografisë e cila mori shumë pëlqime dhe reagime pozitive nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

🌸 @jasmindotcom Always in love. Always broken hearted (at the same time) Happiness Sadness Melancholia

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

Me këtë aktorja e dëshmoi se krahas gjithash ajo vazhdon të jetë seks-simbol./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

🌸 by @janetadrienne

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Unë e di që për të pjell, pjell lopa”, Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese të ndjekësve

LajmeShow Bizz

A e kishte parashikuar “Kafeneja Jonë” edhe tërheqjen e 10 përqindëshit?

Show Bizz

Fisniku ia vendos dorën tek të pasmet Fjollës

LajmeShow Bizz

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!