LajmeShow Bizz

Pak orë pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjetet sociale

Aktorja dhe deputetja e VV-së, Adriana Matoshi është liruar sot nga spitali, pasi pati një operim në kokë javën e kaluar për shkak të një tumori.

Adriana Matoshi duket se e ka marrë vetën pas largimit nga spitali.

Aktorja tashmë është më mirë dhe sot duket se është aktivizuar pak në rrjetet sociale.

E këtë e ka bërë për mikën e saj, që ajo e konsideron si mike të ngushtë, Arjola Demirin e Big Brother VIP.

“Drita jeme dashnia jem e pakufi! T’du me shpirt ylli më i bukur”, ka shkruar ajo poshtë Arjolës.

Kujtojmë se Adriana ishte në shtëpinë e Big Brother Albania dhe ishte takuar me Arjolën derisa dy aktoret u njoftuan gjatë serialit “O sa mirë”.

Related posts
Lajme

Këto vende nesër do të mbesin pa energji elektrike

Lajme

Fronti i ftohtë ajror po depërton në Kosovë, sjellë reshje bore e shiu

LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published.