Lajme

Pacolli tregon se nga cila moshë ka nisur agjërimin

Në një rrëfim për jetën e tij, Behgjet Pacolli ka treguar se agjërimin e kishte nisur qysh si fëmijë. Edhe sot, ai vazhdon të jetë i përkushtuar ndaj muajit të Ramazanit.

Pacolli ka mirëpritur ekipin e “#Gjesi”-t në një iftar në shtëpinë e tij.

Detaje të tjera nga rrëfimi personal dhe më saktë nga cila moshë ka nisur të agjëroj, mund t’i ndiqni në videon më poshtë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për rastin e dhunës seksuale ndaj nxënëses në klasën e parë

Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”