Lajme

Pacolli shpreh ngushllime për vdekjën e ish-zëvendësministrit të MMPH

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ngushëlloi për vdekjen e ish- zëvendësministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Shpëtim Rudi.

“Ndarja nga jeta e mikut dhe bashkëpunëtorit tonë Shpëtim Rudi, është një lajm i rëndë për të gjithë ne që patëm fatin ta njihnim dhe të ndanim kohë të çmuar me të. Familjes Rudi dhe të afërmve të Shpëtimit u shprehi ngushëllimet më të sinqerta duke bashkëndarë dhimbjen e thellë për këtë humbje të madhe”, shkroi Pacolli.

Shpëtim Rudi ishte pjesë e Aleancës Kosova e Re dhe shërbeu si zv. ministër në kohën e Qeverisë së Hashim Thaçit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat