Show Bizz

Pa pikë marreje: Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm në mes të Zvicrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja Morena Taraku është duke bërë xhirimet e videoklipit të saj më të ri. Ajo po publikon imazhe dhe video nga prapaskenat e klipit.

Së fundi, ka publikuar një video në Instagram, ku shihet bashkë në makinë të firmës ‘Rollsroyce‘, por Morena bën një gjest jo edhe të mirë.

Këngëtarja, shihet duke sharë disa persona të cilët kalojnë rrugës me motor.Shikoni videon më poshtë, të cilën artistja e ka publikuar vetë.

Ndryshe, sipas postimeve të saj shumë shpejt do publikoi këngën e re me titull ‘Missed call’.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto