Sport

Otto John takohet me dy futbollistët e Trepçës ’89

Sulmuesi i rrezikshëm i Prishtinës, Otto John ka shfrytëzuar pushimin për tu takuar me dy miqtë e tij nga Trepça ’89, raporton Gazeta Olle.

John ka kaluar pjesën më të madhe të ditës së djeshme me sulmuesin, Bismark Sie dhe mbrojtësin, Juvins Okonkwo.

Mësohet se ata nuk kanë qenë vetëm pasi me ta kanë qenë edhe disa futbollist të tjerë të dy skuadrave si dhe një lojtar i futbollit amerikan që ka ardhur për t’i vizituar në Kosovë.

John ka treguar përmes takimit me anë të një fotoje në instagram.

Postime të ngjajshme
Sport

Ibrahimoviq zgjedhet “Futbollisti i Vitit” në Suedi

Sport

Uzuni shënon gol, por mposhtet nga Juventusi – Barcelona dhe Manchester United fitojnë me lehtësi

Sport

Lazio triumfon, Muriqi pati disa minuta lojë

Sport

Nisë fushata #mezaniout, fansat pushtojnë faqen e Gjilanit me dhjetëra komente