Sport

Otto John luan përsëri në Nigeri, këtë herë shënon edhe gol

Otto John vazhdon të mbetet në vendlindje.

Problemet me lejen e punës dhe burokracitë e tjera e kanë lënë sulmuesin nigerian në vendin e tij të lindjes, tani e gati dy muaj, shkruan Gazeta Olle.

Për të mos humbur formën, John po paraqitet në stërvitjet e skuadrës lokale të 36 Lions of Lagos.

Ai kishte luajtur në një takim miqësor madje disa ditë më parë, e po të njejtën gjë e bëri edhe sot.

Otto John ka publikuar disa video në rrjetin social instagram në të cilat ai shihet duke luajtur me skuadrën nga Lagos, e poashtu edhe duke realizuar gol.,

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina