Show Bizz

Osmani i “Stupcave” frikësohet në emision, çfarë e bëri të hip mbi divan?

Aktori Osman Azemi është sfiduar gjatë një lojë në një emision.

Aktorit të Grupit “Stupcat” gjatë një sfide në ATV i është vendosur përballë një mi me ç’rast ai tregoi se ka fobi nga ai.

Madje Azemi posa e pa hipi mbi një divan dhe miun e konsideroi si një gjë të keq.

“Ai zoti im, kuku po i keq, o po i keq. Pasha zotin me vjen qiknej…”, tha ai, teksa hipi mbi divan.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=472450427633297

Related posts
Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Show Bizz

Beatrix takohet me Romeon, ky është reagimi

LajmeShow Bizz

Pak orë pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjetet sociale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *