Show Bizz

Oriola thekson fizikun në fustanin e ngushtë, ky detaj merr vëmendje

Oriola po shijon pushimet në Turqi.

Oriola Marashi ka pak ditë që ka nisur pushimet bashkë me të dashurin e saj, Eros Grezda, shkruan lajmi.net.

Modelja dhe futbollisti zgjodhën që kësaj radhe të udhëtonin në Turqi, ndërsa nuk po mungojnë fotografitë nga atje.

Së fundi, Oriola publikoi disa fotografi të realizuara para darkës me të dashurin, teksa dukej atraktive në fustan të gjatë.

Fustani që e kishte veshur i zbulonte shumë asaj, ndërsa dukej sikur nën të nuk kishte veshur fare të brendshme.

Komtentet e ndjekësve ishin të shumta sipër kësaj fotografie të saj.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Show Bizz

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Show Bizz

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta

Show Bizz

Dy shqiptare në mesin e 10 femrave më të dëgjuara në ‘Spotify’