Show Bizz

Oriola pozon e lagur dhe gjysmë e zhveshur në pishinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Oriola Marashi vjen ‘përvëluese’ në paraqitjen e radhës.

Oriola Marashi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe shumë provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh në bikini, pranë të cilit tregon se çfarë pret nga ky vit.

Modelja u shfaq e veshur me bikini të kuqe, teksa vuri në plan të parë format bombastike trupore.

“2020 do të sjellë gjithë fatin që 2019 harroi të sjellë! Tani është koha për të investuar në kohën time!”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto