Show Bizz

Oriola Marashi “shkrin” borën, pozon e zhveshur mbi kalë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Oriola Marashi është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, e duket se kjo jo rastësisht.

Modelja publikon shpesh foto provokuese, e të njëjtën gjë ka bërë edhe sot.

Ndërsa ndodhet Andorra, Marashi ka publikuar një foto mbi një kalë, ku pozon gjysmë e zhveshur, ndërsa shkruan “Pelat”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto