Show Bizz

Oriola Marashi pozon pranë makinës luksoze

Oriola Marashi së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet me maskë në fytyrë dhe ka një mesazh për të gjithë.

Teksa pozoi pranë veturës super-luksoze, modelja bëri thirrje që të bartni maskat dhe se ato tregojnë shumë për personin që i bart.

“Një maskë tregon shumë për një person që e vendos atë dhe shumë për një person që nuk e bart. Ju lutem vendosni një❤”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Oriola Marashi së fundi ka qenë shumë aktive me fotosesione të reja, në të cilat vë në pah figurën trupore.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Kim Kardashian u paralajmërua të mos bashkëpunonte me presidentin Trump

Show Bizz

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

Show Bizz

Kështu mbrohen nga “syri i keq” Genta me turkun

Show Bizz

Zaimina Vasjari zbulon gjoksin, ‘aksidentalisht’ tregon se nuk ka veshur fare reçipeta