Show Bizz

Oriola Marashi pa të brendshme publikon fotografi fort seksi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka postuar në Instagram disa fotografi ku edhe njëherë modelja tregon formën e saj.

Ajo ka pozuar në një fustan mjaft interesant, që ua sjellim më poshtë.

Këto fotografi janë pritur mjaft mirë nga fansat e saj ku komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Duket se modelja shqiptare e ka veshur fustanin elegant pa të brendshme, por kjo nuk është risi.

Oriola zakonisht merr vëmendjen me veshjen e saj.

 

View this post on Instagram

The Future looks Bright 💎

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto