Show Bizz

Oriola Marashi e dashuruar kokë e këmbë: Tregon dhuratën që i ka bërë i dashuri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Oriola Marashi e cila çdoherë komentohet për paraqitjet e saj, e për fotografitë ku shfaqet super provokative si duket ka gjetur dashurinë dhe është në një lidhje, shkruan Gazeta Metro.

Modelja është në një lidhje me futbollistin e njohur Eros Grezda. Çifti kaloj pushimin në Meksikë, dhe gjithashtu doli një foto ku çifti shiheshin bashkë, e dukeshin shumë të dashuruar.

Por së fundmi, Oriola për ndjekësit e saj ka treguar se është në një lidhje, duke treguar dhuratën që i ka bërë Eros Grezda. Ajo në InstaStory e saj postoi një buqetë me lule, një tufë plot trëndafila që ka formën e zemrës.

Bukuroshja shqiptare është komentuar çdoherë për fotografitë provokuese që publikon, duke marrë pëlqime e komente të ndryshme, e sidomos në fotografitë e saj të fundit./gazetametro.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto