Sport

Orari i tri javëve të ardhshme në Superligë, priten ndeshje të mëdha

Superliga e Kosovës në futboll tashmë ka hyrë në një fazë tejet interesante dhe të zjarrtë, shkruan Zeri.info.

Me ndeshjet e javës së nëntë që u zhvilluan këtë mesjavë, është mbyllur faza e parë, dhe nga vikendi nis faza e dytë.

FFK tashmë ka zbuluar orarin e tri xhirove të ardhshme ku priten disa përballje joshëse dhe do të përcaktojnë saktë se cilat skuadra luftojnë për titull dhe cilat për mbijetesë.

Më poshte gjeni orarin e plotë të xhiros së 10-të, 11-të dhe 12-të.

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë